Giriş Yap  |  Üye Ol  |  Bize Ulaşın


 
 
Mağaza
 


 
Bireysel üyeler ilanlarına ( 4 ) resim ekleyebilirken, mağaza sahipleri ( 15 ) tane resim ekleyebilirler.

Bireysel üyelerin ilanları yönetici onayından geçerken, mağaza sahiplerinin ilanları yönetici onayına gerek kalmadan anında yayınlanır.

1 aylık mağaza açan kullanıcılara ( 0 ) haftalık anasayfa vitrin ve ( 0 ) haftalık alt kategori vitrin hakkı ücretsiz olarak verilmektedir.

3 aylık mağaza açan kullanıcılara ( 0 ) haftalık anasayfa vitrin ve ( 0 ) haftalık alt kategori vitrin hakkı ücretsiz olarak verilmektedir.

6 aylık mağaza açan kullanıcılara ( 0 ) haftalık anasayfa vitrin ve ( 0 ) haftalık alt kategori vitrin hakkı ücretsiz olarak verilmektedir.

1 yıllık mağaza açan kullanıcılara ( 0 ) haftalık anasayfa vitrin ve ( 0 ) haftalık alt kategori vitrin hakkı ücretsiz olarak verilmektedir.

 

İlanın Onay Beklemeden Yayınlanması
Sınırsız İlan Ekleme
Bedava Anasayfa ve Ana Kategori Vitrin İlan Sayısı (Hafta) 10 25 50 100
Bedava Alt Kategori Vitrin İlan Sayısı (Hafta) 20 50 100 200
Logo Yayını
Firma Tanıtımı

Mağaza Süresi 1 Ay 3 Ay 6 Ay 12 Ay
KDV Dahil Fiyatı 0 TL 0 TL 0 TL 0 TL
  
 
Bize Ulaşın

0 (232) 488 36 00

  Kurumsal

Hakkımızda
Reklam
İletişim
Hizmetler

Mağaza
Destek Merkezi
Yardım
Kurallar

İlan Verme Kuralları
Kullanım Koşulları
Üyelik Sözleşmesi
Güvenlik ve Gizlilik
Takip Edin

          
 

Yeni Asır İlan Sitesi'nde yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Yeni Asır İlan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Soruların için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz. Sitemizin tüm ziyaretçileri ve üyeleri Üyelik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları'nı okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

Copyright © 2018 Yeni Asır. Tüm Hakları Saklıdır.